diVize představuje další projekt: "Kde domov můj"

29.05.2018

Podívejte se na exluzivní záběry z tréninku a zjistěte, co si na druhý červnový týden přichystali naši taneční ambasadoři - Wahe a Zizoe.

Ve středu 13. 6., tři dny před Urban Culture Games 2018, se v pražském Divadle U Hasičů představí inscenace kreativně produkčního teamu diVIZE "Kde domov můj".

Diváci se mohou těšit na večer plný tance v podání Brownies Crew, reprezentanta BDS Academy Andreje aka Andyboje, taneční skupinu Projekt AWA, J.K. Sancheze, který je nejen choreografem a DJ, ale také začínajícím hercem a moderátorem - například na Stream. cz moderuje pořad Stream Steps, dále Michala Černého, který je součástí Iconic House of Ninja, členy taneční crew Left-jawa - Dona, Mathewa a Bee, mladou českou taneční krev Dogga Clan, jihlavskou skupinu Street Busters Crew, Braňa Bašistu s Fanny Barrouquére, která byla v roce 2017 nominována na cenu Thálie a další.

V průběhu vystoupení uslyšíme i tóny folklorno-jazzové kapely Vesna, klávesy hudebního mága Jena Hovorky nebo líbezný hlas Sisy Fehérové.

Celým program bude provázet slovenský rodák Otec Mirec.

"Vybrali jsme lidi, kteří nám jsou blízcí, naše kamarády, naše studenty a umělce, se kterými v rámci diVize spolupracujeme. Představení jsme chtěli tématicky orientovat na výročí 100 let založení republiky, v průběhu celého vystoupení si tedy pohráváme jak s myšlenkou slovanské tradice, tak urban kultury, ve které se dnes a denně pohybujeme. Každý svým způsobem vyjádří to, kde a jak cítí svůj domov. " dodává Zizoe.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji v síti GoOUT

Další tvorbu diVize a kapely Vesna můžete vidět v jejich novém klipu k písni "Kytička". 


Autor: Sabrina Wiedermannová 
Foto credit: Viktor Šorma